Strona główna arrow Nasze świadectwa
Musisz tego posłuchać
Strona główna
Aktualności
Skrzynka intencji
Forum Duchowej Pomocy
Nasze świadectwa
Czytelnia
Galeria Sola Fide
Polecane strony
Sola Gratia
Napisz do nas
Multimedia
Zaloguj Się Wyszukaj Jeśli chcesz taki serwis
Często czytane:
Gościmy
Aktualnie jest 5 gości online
Licznik odwiedzin
odwiedzających: 2227796


Nasze Świadectwa PDF Drukuj E-mail

"Wiatr wieje, dokąd chce, i szum jego słyszysz, ale nie wiesz skąd przychodzi i dokąd idzie; tak jest z każdym, kto się narodził z Ducha" Jan 3,8

Czy kiedykolwiek w życiu przyszło Ci do głowy pytanie: za jakie grzechy cierpię? Prawdopodobnie tak, i to nie raz. To zwykle pierwsza reakcja na trudności, które spotykają nas w życiu. A czy zdarzyło Ci się choć raz w takiej chwili podziękować Jezusowi za trudne doświadczenie? Czy pomyślałeś, że właśnie Pan Cię uchronił przed innym, znacznie gorszym…Bóg prowadzi nas do siebie przedziwnymi drogami. A Jego ścieżki nie zawsze są proste. Zobacz jakimi ścieżkami Bóg prowadził nas.

Agata PDF Drukuj E-mail

Image

Podniosłam białą flagę

Przyszłam na świat w protestanckiej rodzinie. Każdego tygodnia chodziłam z rodzicami do kościoła. Jednak, choć wychowywana w duchu pobożności, długo nie rozumiałam, że potrzebowałam narodzić się na nowo.

Będąc nastolatką zaczęłam dostrzegać, że zbawienia nie zapewnia przynależność do kościoła... że potrzebuję osobistych relacji z Bogiem. Ponieważ byłam „inna”, często zadawano mi doktrynalne pytania, na które niełatwo było mi odpowiedzieć. Zaczęłam więc na potrzeby tych dyskusji studiować Pismo Święte – a tym samym nieświadomie poznawać Zbawiciela.

Czytaj całość...
Nowości
Pomyśl, że...
zolty better_m.jpg
Na drogę bezbożnych nie wchodź i nie krocz drogą złych ludzi! Unikaj jej i nie wchodź na nią - Przyp. 4,14-15
Sonda
Jak często otrzymujesz odpowiedź na swoje modlitwy?
  
Czy Bóg jest drobiazgowy w oczekiwaniach wobec człowieka?
  
Webdesign Go3.pl